Ndeshjet e Kupës shtyhen për me 1 dhjetor 2021

Publikuar më 23 Ноември, 2021 Kupa e Maqedonisë, Lajme


Komisioni për gara pranë Federatës së Futbollit të Maqedonisë informon familjen e futbollit dhe klubet që pas aksidentit tragjik që ka ndodhur në orët e para të mengjesit në Bullgari, ku në autobusin nga vendi jonë humbën jetën shumë bashkëqytetarë tanë, ndeshjet çerekfinale të Kuës së Maqedonisë të planifikuara për 24 nëntor 2021 shtyhen për tu luajtur me 01 dhjetor 2021 me fillim nga ora 13:00. 
   
   
Reprezentacioni A