Maqedonia u stërvit në Ernst Hapel para ndeshjes me Austrinë

Publikuar më 15 Ноември, 2019 Lajme, Lajme


Përfaqësuesja e Maqedonisë ka zhvilluar seancën zyrtare stërvitore në stadiumin “Ernst Happel” të Vienës ku nesër në orën 20:45 do të përballet me Austrinë në takimin e vlefshëm për eliminatoret për EURO 2020. Pa shumë lojtarë standard që mungojnë shkaku i lëndimeve dhe kartonave, seleksionuesi Igor Angellovski me stafin e tij kanë kryer përgatitjet e fundit para ndeshjes së nesërme me Austrinë.    
   
Reprezentacioni A