Maqedoni-Australi më 30 mars në Shkup

Publikuar më 27 Февруари, 2015 Lajme, Lajme

Përfaqësuesja A e Maqedonisë më 30 mars në Shkup do të zhvillojë ndeshje kontrolluese me Australinë.

Kampioni i Azisë do të jetë mysafir në arenën kombëtare 'Filipi i Dytë' tre ditë pas ndeshjes kualifikuese të Maqedonisë me Bjellorusinë në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian. Maqedonia dhe Australia kanë zhvilluar një ndeshje kontrolluese në vitin 1997, kur Australia kishte fituar 0:1 në Shkup.   
   
Aktuale
Kalendar
Reprezentacioni A