Hidhet shorti për ndeshjet e 1/8 së finales së Kupës në futsall

Publikuar më 27 Јануари, 2021 Kupa e Maqedonisë, Lajme


Në "Shtëpinë e Futbollit" sot është hedhur shorti për ndeshjet e 1/8 së finales së Kupës së Maqedonisë në futsall. 
Në shortin e transmertuar direkt në TV platformën e FFM-së, tv.ffm.mk, u caktuan dyshet për ndeshjet që do të luhen më 6 dhe 7 shkurt. 

FUTSALL - Dyshet e 1/8 së finales së Kupës.pdf    
   
Aktuale
Kalendar

07 Окт

16:00 Ishujt Fare - Maqedoni
    U21 per kualifikimet në Europian

08 Окт

20:45 Lihtenshtajni - Maqedoni
    Reprezentacioni A Kualifikimet për botëror

11 Окт

20:45 Maqedoni - Gjermania
    Reprezentacioni A Kualifikimet për botëror
Reprezentacioni A