FOTO: Zhvillohet stërvitja në Dinamo Arena para ndeshjes me Gjeorgjinë

Publikuar më 07 Септември, 2020 Lajme, UEFA Liga e Kombeve


Përfaqësuesja e Maqedonisë sonte ka zhvilluar seancën stërvitore në stadiumin “Dinamo Arena” në Tbilisi ku nesër nga ora 18:00 do të përballemi me Gjeorgjinë në ndeshjen e dytë të grupit C në Ligën e Kombeve. Pa Ivan Triçkovskin dhe Kire Ristevskin, të cilët për shkak lëndimeve nuk udhëtuan për në Tbilisi, seleksionuesi Igor Angellovski me stafin teknik i realizoi përgatitjet e fundit para ndeshjes me Gjeorgjinë. Atmosfera në mesin e futbollistëve është e shkëlqyeshme dhe pretendohet fitorja e dytë radhazi në edicionin e ri të Ligës së Kombeve, pasi ndeshjen e parë të shtunën në Shkup mundëm Armeninë me rezultat 2:1. 


   
   
Aktuale
Kalendar
Reprezentacioni A