Fillon shitja e biletave për ndeshjen Maqedoni U21 - Holandë U21

Publikuar më 11 Септември, 2023 Lajme, Deri më 21 vjet


Federata e Futbollit të Maqedonisë njofton zyrtarisht se ka filluar shitja e biletave për ndeshjen e përfaqësueses U21 të Maqedonisë ndaj Holandës në kuadër të xhiros së dytë të grupit C të eliminatoreve për Kampionatin Evropian 2025 në Sllovaki. .

Çmimi i biletës është 100 denarë. Ndeshja eliminatore ndërmjet Maqedonisë dhe Holandës do të luhet nesër në qendrën stërvitore “Petar Milloshevski” në Shkup, me fillim nga ora 15:30.

Shitja e biletave për ndeshjen Maqedoni - Holandë organizohet përmes rrjetit të shitjes së MKTickets.

https://www.karti.com.mk/prodazni-mesta.nspx
   
   
Aktuale
Kalendar
Reprezentacioni A