Bellasica-Makedonija Gj.P. dhe A.Pandev-Pobeda dyshet gjysmëfinale të Kupës

Publikuar më 07 Декември, 2018 Kupa e Maqedonisë, Lajme


Sot në "Shtëpinë e futbollit" u hodh shorti për dyshet gjysmëfinale të Kupës së Maqedonisë. 

Bellasica-Makedonija Gjorçe Petrov dhe Akademia Pandev-Pobeda janë përballjet që do të japin emrat e finalistëve të edicionit të sivjetshëm të Kupës.

Ndeshjet e para luhen më 27 shkurt 2019, ndërsa takimet e kthimit janë paraparë për datën 10 prill 2019.   
   
Reprezentacioni A