Зафатени судии и контролори, Прва МФЛ 4 коло, сезона 2017/18

Објавено на 04 Септември, 2017 во Прва МФЛ


Во продолжение можете да ги погледнете зафатените судии и контролори за Прва МФЛ 4 коло

Zafateni sudii i kontrolori 4 kolo.doc    
   
Актуелности

23.11.2017    Вести

Македонија до 18 години славеше против Турција

Репрезентацијата до 18 години славеше со 1:0 над врсниците од Турција на пријателски меч во Скопје....

22.11.2017    Вести

Нашиот Јане: „Кога играм фудбал се чувствувам како сите други“

Тоа што е врзан за количка не го спречува 9 годишниот Јане да игра фудбал во секоја прилика....

Календар
А репрезентација