Зафатени судии и контролори 17 коло Прва МФЛ, сезона 2017/18

Објавено на 22 Ноември, 2017 во Прва МФЛ


Во прилог зафатени судии и контролори за натпреварите од 17 коло во Прва Македонска Фудбалска Лига, натпреварувачка сезона 2017/18:

Zafateni sudii i kontrolori 17 kolo.pdf    
   
Актуелности

22.05.2018    Вести

Купот на Македонија ќе биде пренесуван и на знаковен јазик

Во обезбедувањето знаковен превод на финалето од Купот на Македонија меѓу Пелистер и Шкендија, ФФМ и Национална спортска...

Календар

24 Мај

17:00 Азербејџан - Македонија
    У21 пријателска

27 Мај

17:00 Азербејџан - Македонија
    У21 пријателска
А репрезентација