Список на кандидати кои се квалификувале за прием во ФФМ Академија 2006

Објавено на 18 Јуни, 2019 во Вести


Во продолжение можете да го превземете списокот на кандидати за ФФМ фудбалска академија (фудбалери родени 2006 година) кои се квалификувани за прием.

Се закажува родителска средба со родителите на децата од списокот на 20. јуни, 2019 г. - четврток со почеток во 11.00 ч. во просториите на ФФМ.

Родителите на родителската средба задолжително со себе треба да го носат пополнетиот и потпишан прашалник кој е дел од оваа објава.

Список на кандидати кои се квалификувале за прием во ФФМ Академијата 2006.pdf 

Прашалник.pdf    
   
Актуелности

14.10.2019    Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите....

Календар

15 Окт

14:30 Македонија - Казахстан
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација