Резултати од селектирање за спортска академија (2006. прв круг) и распоред за селектирање (2006. втор круг)

Објавено на 21 Мај, 2019 во Вести, Фудбалска академија


Во продолжение резултати од СЕЛЕКТИРАЊЕ (2006.) за спортска академија (прв круг) и распоред на селектирање за спортска академија 2006. (втор круг):

Резултати селектирање 2006 ПРВ КРУГ 2019 (Autosaved).pdf 

СЕЛЕКТИРАЊЕ 2019 - ФУДБАЛЕРИ РОДЕНИ 2006 ВТОР КРУГ.pdf    
   
Актуелности

14.10.2019    Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите....

Календар

15 Окт

14:30 Македонија - Казахстан
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација