Распоред за Втора фудбалска лига, ЗАПАД, сезона 2017/18

Објавено на 07 Август, 2017 во Втора МФЛ


Во продолжение распоредот на натпревари од Втора фудбалска лига ЗАПАД, за сезона 2017/18 година.

Распоред ВтораЛига ЗАПАД, 2017-2018.pdf    
   
Актуелности
Календар

02 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Светско

05 Сеп

20:45 Македонија - Албанија
    А репрезентација квалификации за Светско
А репрезентација