Распоред за Прва Лига Б - тимови 2014/2015

Објавено на 10 Септември, 2014 во Вести


Во продолжение распоредот за Прва Лига Б - тимови 2014/2015
   
   
Актуелности
Календар

03 Сеп

00:00 Австрија - Македонија
    Женска А репрезентација квалификации за Европско

05 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

09 Сеп

20:45 Летонија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Сеп

16:00 Македонија - Фарски Острови
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација