Распоред на Втора фудбалска лига ИСТОК, сезона 2017/18

Објавено на 07 Август, 2017 во Втора МФЛ


Во продолжение распоредот на натпреварите од Втора македонска фудбалска лига ИСТОК, сезона 2017/18

Распоред Втора Лига Исток 2017-2018.pdf    
   
Актуелности
Календар

02 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Светско

05 Сеп

20:45 Македонија - Албанија
    А репрезентација квалификации за Светско
А репрезентација