распоред на делегатите за Прва Лига за 21 коло, сезона 2016/17

Објавено на 01 Март, 2017 во Прва МФЛ


Во продолжение распоред на делегатите за Прва Лига за 21 коло, сезона 2016/17

Распоред на делегати Прва Лига 2016-2017.xlsx   
   
Актуелности

24.05.2017    Вести

Супер Куп трофејот со најмладите - ФОТО

Тимовите од цела Македонија кои се борат да влезат во финалните натпревари од ФФМ Детската лига денеска пред да ги одигр...

Календар
А репрезентација