МК EN SQ 0.1059

Распоред на делегати за Прва Лига 22 коло, сезона 2016/17

Објавено на 07 Март, 2017 во Прва МФЛ


Во продолжение распоредот на делегати за Прва МФЛ 22 коло

Распоред на делегати Прва Лига 2016-2017.pdf    
   
Актуелности

24.03.2017    Вести

Македонија убедливо со 3:0 победи во Лихтенштајн

Најдобрата репрезентација на Македонија вечерва во Вадуц славеше со убедливи 0:3 над Лихтенштајн, во натпревар од петото...

Календар

28 Мар

14:00 Македонија - Бугарија
    У21 пријателска
18:00 Македонија - Белорусија
    А репрезентација пријателска
А репрезентација