Распоред на делегати од Втора Лига 5 коло, 2014-2015

Објавено на 02 Септември, 2014 во Втора МФЛ


Во продолжение распоредот на делегати за Втора Лига 5 коло:

Распоред на делегати Втора Лига 5 коло 2014-2015.pdf    
   
Актуелности
Календар

03 Сеп

00:00 Австрија - Македонија
    Женска А репрезентација квалификации за Европско

05 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

09 Сеп

20:45 Летонија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Сеп

16:00 Македонија - Фарски Острови
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација