Распоред на делегати 4 коло Втора МФЛ 2014/15

Објавено на 27 Август, 2014 во Втора МФЛ


Во прилог распоредот на делегати за 4 коло од Втората Македонска Фудбалска Лига за сезона 2014/15:

Распоред на делегати 4 коло Втора Лига 2014-2015 4 коло.pdf    
   
Актуелности
Календар

03 Сеп

00:00 Австрија - Македонија
    Женска А репрезентација квалификации за Европско

05 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

09 Сеп

20:45 Летонија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Сеп

16:00 Македонија - Фарски Острови
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација