Продажни места за билети за финалето од Купот на Македонија

Објавено на 19 Мај, 2018 во Билети, Вести


Билетите за финалниот натпревар Пелистер - Шкендија од Купот на Македонија во продажба по цена од 150 денари преку официјалниот дистрибутер на Фудбалската федерација на Македонија, MkTickets.
Картите за финалето од Купот на Македонија кое ќе се одигра на 23. мај на стадионот „Младост“ во Струмица можете да ги купите на следните продажни места:

ТА Ана Турс - Битола; Тобако Монако - Тетово; Кафе бар Концепт - Струмица ;

Цената на влезницата изнесува 150 денари. 
   
   
Актуелности
Календар

23 Окт

11:00 Шпанија - Фарски Острови
    У17 квалификации за Европско
15:15 Израел - Македонија
    У17 квалификации за Европско

26 Окт

14:30 Македонија - Фарски Острови
    У17 квалификации за Европско
14:30 Израел - Шпанија
    У17 квалификации за Европско

16 Ное

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    УЕФА Лига на Нации

19 Ное

20:45 Македонија - Гибралтар
    УЕФА Лига на Нации
А репрезентација