ПРИЈАВА за учество во натпреварување за младинска лига - девојчиња

Објавено на 19 Јули, 2019 во Вести


Во продолжение ПРИЈАВА за учество во натпреварување за младинска лига - девојчиња за натпреварувачка сезона 2019/2020.

prijava-za-mladinska-liga-za-devojchinja.doc 

   
   
Актуелности

14.10.2019    Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите....

Календар

15 Окт

14:30 Македонија - Казахстан
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација