Планирани судии и контролори за 14 коло Прва МФЛ, сезона 2017/18

Објавено на 03 Ноември, 2017 во Прва МФЛ


Во продолжение планирани судии и контролори за 14 коло Прва МФЛ.

Жребот е планиран на 3 ноември 2017 година (петок) во ПРЕС салата на ФФМ во 12:00 часот

Zafateni sudii i kontrolori 14 kolo.doc    
   
Актуелности

14.10.2019    Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите....

Календар
А репрезентација