Парови за КУП 1-4 Финале за млади категории

Објавено на 13 Октомври, 2015 во Младински Куп, Вести


Во продолжение можете да ги погледнете паровите за Куп 1/4 финале за младите категории

Парови за КУП 1/4 Финале за млади категории.pdf    
   
Актуелности

15.09.2017    Вести

Влог во развој на женскиот фудбал во Македонија

Фудбалската Федерација на Македонија вложува во развојот на фудбалот во сите сегменти и нивоа од играта, и во таа насока...

Календар

06 Окт

15:00 Македонија - Србија
    У21 квалификации за Европско
20:45 Италија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Светско

09 Окт

20:45 Македонија - Лихтенштајн
    А репрезентација квалификации за Светско
А репрезентација