Официјални лица за реванш осминафинални Куп натпревари, сезона 2018/19

Објавено на 02 Октомври, 2018 во Куп на Македонија


Во продолжение официјални лица за реванш осминафинални Куп натпревари

8-2 finale KUP.pdf    
   
Актуелности

17.05.2019    Вести

Првите луѓе на ФФМ на состанок со асоцијациите членки и раководството на УЕФА

Претседателот на ФФМ, Муамед Сејдини и генералниот секретар, Филип Поповски имаа средба и со Наташа Андонова. На нашата ...

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација