Официјални лица за првите полуфинални КУП натпревари

Објавено на 12 Март, 2018 во Куп на Македонија


Во продолжение официјалните лица за првите полуфинални КУП натпревари

Polufinale KUP prvi natprevari.pdf    
   
Актуелности

17.05.2019    Вести

Првите луѓе на ФФМ на состанок со асоцијациите членки и раководството на УЕФА

Претседателот на ФФМ, Муамед Сејдини и генералниот секретар, Филип Поповски имаа средба и со Наташа Андонова. На нашата ...

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација