Официјални лица за првите осминафинални Куп натпревари

Објавено на 17 Септември, 2018 во Куп на Македонија


Во продолжение официјалните лица за првите осминафинални Куп натпревари.

8-1 finale KUP.pdf    
   
Актуелности
Календар

14 Ное

14:00 Македонија - Хрватска
    У19 квалификации за Европско

16 Ное

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    УЕФА Лига на Нации

17 Ное

17:00 Чешка - Македонија
    У19 квалификации за Европско

19 Ное

20:45 Македонија - Гибралтар
    УЕФА Лига на Нации

20 Ное

17:00 Луксембург - Македонија
    У19 квалификации за Европско
А репрезентација