Официјални лица за првите четвртфинални Куп натпревари

Објавено на 05 Ноември, 2018 во Куп на Македонија


Во продолжение делегирањето за официјални лица за првите четвртфинални Куп натпревари

4-1 finale KUP.pdf    
   
А репрезентација