Официјални лица за 16 финалните КУП натпревари

Објавено на 21 Август, 2018 во Куп на Македонија


Во продолжение официјалните лица за 16 финалните КУП натпревари.

16 finale KUP.pdf    
   
Актуелности
Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација