Извлечени парови за 1-2 финални куп натпревари / Куп натпревари во млади категории

Објавено на 03 Март, 2017 во Младински Куп


Во прилог можете да ги погледнете полуфиналните двојки за куп натпреварите во младинските категории:

1 ИЗВЛЕЧЕНИ ПАРОВИ ЗА МЛАДИ КАТЕГОРИ КУП 1- 2 ФИНАЛЕ.pdf    
   
Актуелности
Календар

20 Окт

11:00 Фарски Острови - Израел
    У17 квалификации за Европско
14:30 Шпанија - Македонија
    У17 квалификации за Европско

23 Окт

11:00 Шпанија - Фарски Острови
    У17 квалификации за Европско
14:30 Израел - Македонија
    У17 квалификации за Европско

26 Окт

14:30 Македонија - Фарски Острови
    У17 квалификации за Европско
14:30 Израел - Шпанија
    У17 квалификации за Европско

16 Ное

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    УЕФА Лига на Нации

19 Ное

20:45 Македонија - Гибралтар
    УЕФА Лига на Нации
А репрезентација