Извлечени двоjките за полуфиналето во Купот на Македонија за сезона 2017/18

Објавено на 09 Март, 2018 во Куп на Македонија, Вести


Двојки за полуфиналето во Купот на Македонија се следни:

ФК Шкендија - ФК Ренова

ФК Пелистер - ФК Академија Пандев

Термини за одигрување на натпреварите:

14.03.2018., среда, 14.00 |  прв натпревар

11.04.2018., среда, 16.00 | реванш натпревар

Финале 09.05.2018

   
   
А репрезентација