МК EN SQ 0.0759

Информација за замена на билетите купени онлајн

Објавено на 31 Август, 2015 во Билети

Ве известуваме дека замената на купените онлајн карти за натпреварот Македонија - Шпанија ќе се врши на билетарата во Арена Филип II со работно време од 12:00 - 20:00 часот од 01.09 до 08.09.2015 *(најдоцна два часа пред почетокот на натпреварот).

Исто така, Ве советуваме дека сите што имаат купено онлајн карти најдобро е да ги заменат истите најдоцна до 07.09.2015 поради големиот интерес и избегнувањето на незадоволство од било каков вид.   
   
Актуелности

24.03.2017    Вести

Македонија убедливо со 3:0 победи во Лихтенштајн

Најдобрата репрезентација на Македонија вечерва во Вадуц славеше со убедливи 0:3 над Лихтенштајн, во натпревар од петото...

Календар

28 Мар

14:00 Македонија - Бугарија
    У21 пријателска
18:00 Македонија - Белорусија
    А репрезентација пријателска
А репрезентација