ИНФО: Извлекување на паровите за 1-8 финале од КУП натпреварите

Објавено на 03 Септември, 2014 во Вести


Ве известуваме дека извлекувањето на паровите за 1-8 финале од  КУП натпреварите ќе се одржи на ден 05.09.2014 година (петок) со почеток во 12,00 часот во салата за прес конференции во Фудбалска федерација на Македонија.
   
   
Актуелности
Календар

03 Сеп

00:00 Австрија - Македонија
    Женска А репрезентација квалификации за Европско

05 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

09 Сеп

20:45 Летонија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Сеп

16:00 Македонија - Фарски Острови
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација