Содржини

16.05.2014   Делегирање - Прва футсал лига

Делегирање 27 коло Прва Футсал Лига

Во продолжение можете бда го погледнете делегирањето за 27 коло од Првата Футсал Лига:

09.05.2014   Делегирање - Прва футсал лига

ДЕЛЕГИРАЊЕ 26 КОЛО ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА

ДЕЛЕГИРАЊЕ 26 КОЛО ПРВА ФУТСАЛ ЛИГА

25.04.2014   Делегирање - Прва футсал лига

Делегирање 25 коло Прва Футсал Лига

Во продолжение можете да го погледнете делегирањето за 25 коло од Првата Футсал Лига

10.04.2014   Делегирање - Прва футсал лига

Делегирање 24 коло Прва Футсал Лига

Во продолжените можете да го погледнете делегирањето за 24 коло од Првата Футсал Лига

Календар

23 Окт

11:00 Шпанија - Фарски Острови
    У17 квалификации за Европско
15:15 Израел - Македонија
    У17 квалификации за Европско

26 Окт

14:30 Македонија - Фарски Острови
    У17 квалификации за Европско
14:30 Израел - Шпанија
    У17 квалификации за Европско

16 Ное

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    УЕФА Лига на Нации

19 Ное

20:45 Македонија - Гибралтар
    УЕФА Лига на Нации
А репрезентација