Делегирање за првите полуфинални Куп натпревари

Објавено на 27 Февруари, 2017 во Куп на Македонија


Делегирање официјални лица за првите полуфинални КУП натпревари

Први полуфинални КУП натпревари (2).pdf    
   
Актуелности
Календар

03 Сеп

00:00 Австрија - Македонија
    Женска А репрезентација квалификации за Европско

05 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

09 Сеп

20:45 Летонија - Македонија
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Сеп

16:00 Македонија - Фарски Острови
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација