Делегирање за 1/4 финалните Куп натпревари за младите категории, сезона 2017/18

Објавено на 21 Ноември, 2017 во Младински Лиги


   
   
Актуелности

17.04.2018    Вести

Академијата на ФФМ оствари четири победи на пет натпревари на турнирот во Ереван

Нашиот Матеј Георгиев беше прогласен за најдобар фудбалер на турнирот на кои само Македонија беше претставувана од Акаде...

Календар
А репрезентација