Делегирање Втора МФЛ Запад, 2 коло, сезона 2017/18

Објавено на 05 Септември, 2017 во Втора МФЛ


Во продолжение можете да го погледнете делегирањето за Втора МФЛ Запад 2 коло

2 коло Втора МФЛ Запад.pdf    
   
Актуелности

23.11.2017    Вести

Македонија до 18 години славеше против Турција

Репрезентацијата до 18 години славеше со 1:0 над врсниците од Турција на пријателски меч во Скопје....

22.11.2017    Вести

Нашиот Јане: „Кога играм фудбал се чувствувам како сите други“

Тоа што е врзан за количка не го спречува 9 годишниот Јане да игра фудбал во секоја прилика....

Календар
А репрезентација