Делегирање Втора МФЛ Исток и Запад, 26 коло, сезона 2017/18

Објавено на 11 Мај, 2018 во Втора МФЛ


Во продолжение делегирањето за Втора МФЛ Исток и Запад, 26 коло, сезона 2017

26 коло Втора МФЛ Исток.pdf 

26 коло Втора МФЛ Запад.pdf    
   
Актуелности

15.04.2019    Вести

Муамед Сејдини на официјален состанок со претседателот на УЕФА, Александар Чеферин

Александар Чеферин: УЕФА со сигурност ќе остане цврст партнер на Фудбалската федерација на Македонија....

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација