Делегирање Втора МФЛ 8 коло, Исток и Запад, сезона 2018/19

Објавено на 04 Октомври, 2018 во Втора МФЛ


Во продолжение делегирањето за Втора МФЛ Исток и Запад, 8 коло, сезона 2018/19

8 kolo Vtora MFL Zapad.pdf 

8 kolo Vtora MFL Istok.pdf    
   
Актуелности

22.05.2019    Вести

Академија ПАНДЕВ е победник во Купот на Македонија

Првата титула во својата историја, Академија Пандев ја освои по подобро изведување пенали против Македонија Ѓ.П....

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација