МК EN SQ 0.0972

Делегирање Втора МФЛ 17 коло, сезона 2016/17

Објавено на 15 Март, 2017 во Втора МФЛ


Во продолжение делегирањето за Втора МФЛ 17 коло

Delegiranje 17 kolo Vtora MFL.pdf    
   
Актуелности

24.03.2017    Вести

Македонија убедливо со 3:0 победи во Лихтенштајн

Најдобрата репрезентација на Македонија вечерва во Вадуц славеше со убедливи 0:3 над Лихтенштајн, во натпревар од петото...

Календар

28 Мар

14:00 Македонија - Бугарија
    У21 пријателска
18:00 Македонија - Белорусија
    А репрезентација пријателска
А репрезентација