Делегирање Втора МФЛ 12 коло, сезона 2016/17

Објавено на 17 Ноември, 2016 во Втора МФЛ


Во продолжение делегирањето за Втора МФЛ 12 коло

12 kolo Vtora MFL.pdf    
   
Актуелности

17.04.2018    Вести

Академијата на ФФМ оствари четири победи на пет натпревари на турнирот во Ереван

Нашиот Матеј Георгиев беше прогласен за најдобар фудбалер на турнирот на кои само Македонија беше претставувана од Акаде...

Календар
А репрезентација