Делегирање Втора Футсал Лига 6 коло плеј оф

Објавено на 12 Мај, 2016 во Втора Футсал лига


Во продолжение делегирањето за Втора Футсал Лига 6 коло Плеј оф

6то коло Плеј Оф.pdf    
   
Актуелности

23.11.2017    Вести

Македонија до 18 години славеше против Турција

Репрезентацијата до 18 години славеше со 1:0 над врсниците од Турција на пријателски меч во Скопје....

22.11.2017    Вести

Нашиот Јане: „Кога играм фудбал се чувствувам како сите други“

Тоа што е врзан за количка не го спречува 9 годишниот Јане да игра фудбал во секоја прилика....

Календар
А репрезентација