Делегирање Втора футсал Лига, 5 коло плеј оф

Објавено на 05 Мај, 2016 во Втора Футсал лига


Во продолжение делегирањето за Втора Футсал Лига 5 коло плеј оф

delegiranje 5 kolo Vtora Liga Plej Of.pdf    
   
Актуелности

17.04.2018    Вести

Академијата на ФФМ оствари четири победи на пет натпревари на турнирот во Ереван

Нашиот Матеј Георгиев беше прогласен за најдобар фудбалер на турнирот на кои само Македонија беше претставувана од Акаде...

Календар
А репрезентација