Делегирање Втора Футсал Лига 4 коло, сезона 2016/17

Објавено на 10 Ноември, 2016 во Втора Футсал лига


Во продолжение делегирањето за 4 коло Втора Футсал Лига

делегирање 4 коло 2 фл.pdf    
   
Актуелности

17.04.2018    Вести

Академијата на ФФМ оствари четири победи на пет натпревари на турнирот во Ереван

Нашиот Матеј Георгиев беше прогласен за најдобар фудбалер на турнирот на кои само Македонија беше претставувана од Акаде...

Календар
А репрезентација