Делегирање Втора Футсал Лига 2 коло

Објавено на 27 Октомври, 2017 во Втора Футсал лига


Во продолжение делегирање за Втора Футсал Лига 2 коло

2 коло 2 футсал лига.pdf    
   
Актуелности

15.04.2019    Вести

Муамед Сејдини на официјален состанок со претседателот на УЕФА, Александар Чеферин

Александар Чеферин: УЕФА со сигурност ќе остане цврст партнер на Фудбалската федерација на Македонија....

Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација