Делегирање Втора Футсал Лига 14 коло, сезона 2016/17

Објавено на 17 Февруари, 2017 во Втора Футсал лига


Во продолжение делегирањето за Втора Футсал Лига 14 коло

Делегирање втора футсал лига 14 КОЛО.pdf    
   
Актуелности
Календар

23 Окт

11:00 Шпанија - Фарски Острови
    У17 квалификации за Европско
15:15 Израел - Македонија
    У17 квалификации за Европско

26 Окт

14:30 Македонија - Фарски Острови
    У17 квалификации за Европско
14:30 Израел - Шпанија
    У17 квалификации за Европско

16 Ное

20:45 Лихтенштајн - Македонија
    УЕФА Лига на Нации

19 Ное

20:45 Македонија - Гибралтар
    УЕФА Лига на Нации
А репрезентација