Делегирање Втора Футсал Лига 11 коло, сезона 2017/18

Објавено на 26 Јануари, 2018 во Втора Футсал лига


Во продолжение делегирањето за Втора Футсал Лига 11 коло

11 коло Втора Футсал лига.pdf    
   
Актуелности
Календар

07 Јун

20:45 Македонија - Полска
    А репрезентација квалификации за Европско

10 Јун

20:45 Македонија - Австрија
    А репрезентација квалификации за Европско
А репрезентација