Делегирање Втора Футсал 19 коло, сезона 2016/17

Објавено на 23 Март, 2017 во Втора Футсал лига


Во продолжение делегирањето на Втора Футсал Лига 19 коло 

Делегирање 2 футсал лига 19 коло.pdf    
   
Актуелности

14.10.2019    Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите....

Календар
А репрезентација