Делегирање судии за млади категории за викенд коло, сезона 2016/17

Објавено на 17 Март, 2017 во Младински Лиги


   
   
Актуелности
Календар

02 Сеп

20:45 Израел - Македонија
    А репрезентација квалификации за Светско

05 Сеп

20:45 Македонија - Албанија
    А репрезентација квалификации за Светско
А репрезентација