Делегирање службени лица за Куп на Р.М. 1/8 финале, прв натпревар

Објавено на 12 Септември, 2017 во Куп на Македонија


Во продолжение делегирањето за Куп на РМ, 1/8 финале прв натпревар

Делегирање Куп на Р.М.pdf    
   
Актуелности

23.11.2017    Вести

Македонија до 18 години славеше против Турција

Репрезентацијата до 18 години славеше со 1:0 над врсниците од Турција на пријателски меч во Скопје....

22.11.2017    Вести

Нашиот Јане: „Кога играм фудбал се чувствувам како сите други“

Тоа што е врзан за количка не го спречува 9 годишниот Јане да игра фудбал во секоја прилика....

Календар
А репрезентација