Делегирање Прва ЖФЛ 6 коло, сезона 2017/18

Објавено на 03 Ноември, 2017 во Прва ЖФЛ


Во продолжение делегирањето за Прва ЖФЛ 6 коло

Делегирање на службени лица-Прва женска лига 6 коло.pdf    
   
Актуелности

14.10.2019    Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите....

Календар
А репрезентација