Делегирање Прва МФЛ, 36 коло, сезона 2018/19 година

Објавено на 23 Мај, 2019 во Прва МФЛ


Во продолжение делегирањето за Прва МФЛ 36 коло, сезона 2018/19

36 kolo Prva MFL.pdf    
   
Актуелности

14.10.2019    Вести

Македонската репрезентација до 21 година го одржа последниот тренинг во пресрет на дуелот со Казахстан

Ристовски и Руфати: Не се сомневаме дека тимот повторно ќе го даде најдоброто од себе за нова победа во квалификациите....

Календар

15 Окт

14:30 Македонија - Казахстан
    У21 квалификации за Европско
А репрезентација